Efektyvesnė rinkodara

klientų supratimo dėka

Mes esame naujos kartos klientų įžvalgų agentūra naudojanti pažangiausias analitines technologijas, kurios klientų supratimo dėka įgalina prekės ženklus imtis tinkamiausių veiksmų.

Mūsų išskirtinumai

Rubicon – daiktavardis: “Imtis ryžtingų veiksmų, turinčių įtakos ateities įvykiams”

Išsiskiriame savo dėmesiu ateičiai. Esame energinga patyrusių, įžvalgių strategų ir analitikų ekspertų komanda, kuri sprendžia šiandienos rinkodaros problemas, tobulindama išbandytus duomenų rinkodaros metodus rytdienos rinkodaros koncepcijomis ir technologijomis.

Pasaulis sparčiai keičiasi, todėl grįžome prie braižymo lentos ir sukūrėme naujos kartos agentūrą, būtent šiam tikslui pasiekti. Mūsų komanda susideda iš patyrusių duomenų specialistų, futuristų, technologijų ekspertų ir klientų įžvalgų specialistų.

Kartu su Alchemetrics klientų duomenų platforma ir mūsų analitinių partnerių tinklu mes atrakiname galimybes, kurias Jūsų verslas gali pateikti Jūsų rinkai, kad Jūsų rinkodaros mašina veiktų efektyviau, geriau ir sparčiau.

“Yra tik du konkurencinio pranašumo šaltiniai: gebėjimas sužinoti daugiau apie savo klientus greičiau nei konkurentai ir sugebėjimas paversti šį mokymąsi veikla greičiau nei konkurentai.”

Jack Welch GE.

Kuo užsiimame

Mes suteikiame prekių ženklams konkurencinį pranašumą strategijos ir įžvalgos dėka, naudodami naujausią rinkodaros analizės technologiją, kad 1:1 klientų patirtis taptų realybe – ne neišsipildžiusiu pažadu.

Peržiūrėsime Jūsų verslą, procesus ir duomenis, kad pateiktumėte planą modernizuoti klientų patirtį. Turimos galimybės yra begalinės.

Tark labas

9 + 11 =

 

Apsilankykite Rubicon tinklalapyje

Mūsų biurai

Įmonės buveinė

33 King’s Road, Reading
RG1 3AR, UK

Pardavimų skyrius

33 Foley St, Fitzrovia
London, W1W 7TL, UK

IT skyrius

Technopolis, J. Balčikonio 9
Vilnius LT-08314, Lithuania

Bitnami